پیام فدراسیون فرهنگی تورکان افغانستان بمناسبت قتل عام شبرغان در هفتم جوزای


یاد قربانیان هفتم جوزای سال 1386شهر شبرغان گرامی باد و نفرین بر قاتلین آنها

مردم ما هرگز نمیتوانند این جنایت عظیم تاریخ را به فراموشی بسپارند، و خونهای بیگناهان دادخواهی ر اکه بلند نمودن فریاد مظلومیت به قیمت جان ایشان تمام شد از یاد ببرند.

وجدان انسانی و مظلومیت های تاریخی مردم ما درهیچ حالتی اجازه نمیدهد و نخواهد داد که قاتلین آلوده دامن آن بیگناهان راکه تا همین امروزهم درصحنۀ قدرت حضور داشته، وبپاداش آن عمل ننگین، امتیازات بزرگی راهم ازجانب حامیان فاشیست خوددردولت فعلی آقای کرزی دریافت، وبی هیچ نگرانی مصروف بازی قدرت وجمع آوری ثروت در مناطق مختلف کشور میباشند، بحال خود واگذار نموده و از حق دادخواهی آن مظلومین بگذرند.

ما باورمند این حقیقت زرین تاریخ هستیم و خواهیم بود که عدالت هیچگاهی نمی میرد و آزادی به گور نمی رود، هرچندی که ابرهای تیرۀ ظلم و اجحاف روزی چند، آن پدیده های تکوین بخش هستی انسان را با قساوت و نیرنگ در عقب خود نگهدارند. ولی قاعدۀ هستی و تدوام حیات بشر حکم برآن دارد که بی عدالتی عمر ابدی ندارد و ستمگاران هرچندی هم که دور از دسترسی عامل عدالت باشند، روزی نه روزی راه زوال و نابودی را طی خواهند نمود و به پنجۀ عدالت گرفتار خواهند شد.

چنانچه ما نمونه های زندۀ این حقیقت را در واقعییت های امروزی جهان خود با گرفتا شدن دژخیمان قسی القلبی چون رادوان کاراچیچ دیکتاتور خون آشام صربستان و رادکو ملادیچ قصاب سربرینتسا، و ده ها شرارت پیشۀ دیگر شاهد بوده، و امید برآن داریم که جمعه خان جلاد و همدستان فاشیست او نیز به کمترین فرصتی، به پاداش اعمال و جنایات انجام دادۀ خود برعلیه مردم بی گناه کشور ما، گرفتار پنجۀ عدالت و پاسخ گوی اعمال خود شوند.

فاشیستی که ریاکارانه پسوند همدرد را با نام خود ضمیمه دارد، بی مروت ترین موجودی درین کرۀ خاکی است که، نه از انسان و انسانیت خبری دارد و نه هم کوچکترین اعتقادی به اسلام و احکام آسمانی آن در رابطه با فرایض و مکلفیت های یک زمامدار در رابطه با مردمی که او حاکم ایشان است.

اورا صرفاً میتوان یک فاشیست تمام‌عیار با اعتقادات خدشه ناپذیر قبیله پرستی اش خواند که، قبله و کعبۀ آن قبیله و حاکمیت بیدادگرانۀ قبیلوی است و بس!!

دولت و دولتمردانی که با استخدام اینچنین عناصر بیدادگر و فاقد وجدان انسانی، سرنوشت مردم را حوالۀ دست آنان میکنند، خود نیز تعریفی بهتر از دولت فاشیستی و دولتمردان فاشیست، که کعبۀ آمال ایشان صرفاً تسخیر قدرت به نفع قبیله پرستان و تحکیم پایه های حاکمیت قبیلوی است، چیز دیگری نمیتواند داشته باشد.

جمعه خان والی سابق ولایت جوزجان که اکنون بحیث والی پکتیا و وزیر مشاور آقای کرزی ایفای وظیفه مینماید، آن جلاد بی رحم و بی مروتی است، که به روز هفتم جوزای سال 1386 مردم عدالتخواه و سرزمین تشنۀ عدالت شبرغان را، با خون بهترین عزیزان آن رنگین ساخت، و فریادهای دادخواهانۀ مردم را با زبان تفنگ جواب گفت.

این فاشیست بی رحم هیچ چیزی کمتر از قصاب سربرینتسا و دیگر جلادان تاریخ ندارد، و حکومت آقای کرزی هم که به مهد امن اینچنین عناصر فاشیست مبدل گردیده، آن دولت فاشیستی و دور از معیارهای یک دولت ملی است که مجموع منافع مردم میهن مارا قربانی منافع و خواهشات قبیلوی خود و اطرافیان خویش نموده، و هیچ تفاتی بادولت های فاشیستی دیگر در جهان ندارد.

ما یقین کامل داریم داور زمان روزی این جنایتکاران راهم همانند دیگر جنایتکاران تاریخ تحویل دادگاه نموده و از اعمال رذیلانۀ ایشان بازخواست خواهد نمود.

فدراسیون فرهنگی تورکان افغانستان یاد و خاطرۀ شهدای هفتم جوزای شهر شبرغان را گرامی داشته و با هرآنچه که در توان دارد، در راه کشانیدن این جنایتکاران به پیشگاه عدالت تلاش مینماید.

این نهاد عدالتخواهی قلباً آرزو دارد که روزی جمعه خان و حامیان او را در برابر دادگاه قرار داده و ایشان را در برابر جواب اعمال و جنایاتی که انجام داده اند پاسخگو سازد.

درود به روان پاک شهدای عدالت و دادخواهی شهر شبرغان

با آرزو های بی پایان سرنگونی فاشیسم ونهاد های وابسته به آن در کشور ما و جهان

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: